> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

"B" tým Frýdku-Místku zítra čeká

vloženo: 05.09.2017           komentářů: 0

"B" tým Frýdku-Místku zítra čeká souboj s "B" týmem Nového Jičína.
"B" tým rysů ve třetím přípravném zápase uvítá soupeře z Nového Jičína.

Na konci srpna se "B" tým Frýdku-Místku doma utkal Porubou a premiéra v domácí hale jim vyšla na výbornou. Předvedli úctyhodný výkon a po celý zápas kontrolovali hru. Ani jednou v utkání neprohrávali a slavili vysokou výhru 8:4. „Já si myslím, že do čtvrtého místa, do třetího bychom měli hrát." Jan Sluštík se takto vyjádřil k následující sezóně. Tým Frýdku-Místku si na premiérový ročník v Krajské lize Moravskoslezského kraje klade velké ambice.

"B" tým Nového Jičína má za sebou pouze jedno přípravné utkání. V něm odcestoval do Rožnova pod Radhoštěm, aby se utkali s jejich "Áčkem". Zápas nabídl celkem pět branek a byl napínavý až do konce. Hosté nakonec utrpěli porážku 2:3. V pátek je v plánu odvetný zápas, který se tentokrát bude odehrávat v hale Nového Jičína. Tým v minulé sezóně skončil na sedmém místě a letos bude mít rozhodně vyšší ambice.

Přátelské utkání HC Frýdek-Místek "B":

Frýdek-Místek "B" 8:4 Poruba "B"

HC Wolves Český Těšín 4:6 HC Frýdek-Místek „B“

Přátelské utkání HK Nový Jičín "B":

Rožnov 3:2 Nový Jičín "B"


autor: HC Frýdek-Místek

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

16.05.2018

S automobilem couval…
Policisté sdělili podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 66letému muži z okresu Frýdek-Místek. Muž měl projíždět s osobním motorovým vozidlem obcí Brušperk. Následně měl automobil zastavit a opět se chtěl rozjet. Zřejmě omylem však zařadil zpátečku a narazil do za ním stojícího vozidla. Provedenou dechovou zkouškou policisté zjistili, že muž usedl za volant s více než 2 promilemi alkoholu v dechu. Policisté věc vedou ve zkráceném přípravném řízení. Škoda na vozidlech byla prozatím vyčíslena na 1 000 korun. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest v rozmezí od šesti měsíců do tří let odnětí svobody.

14.05.2018

Z neuzamčeného vozidla
Z neuzamčeného vozidla odcizil doklady, finanční hotovost, mobilní telefon… Dosud neznámý pachatel v závěru minulého týdne během pěti minut v obci Soběšovice na Frýdeckomístecku odcizil z neuzamčeného osobního vozidla pánskou příruční tašku. Majitel tak během chvíle přišel nejen o svou peněženku s osobními doklady, platebními kartami a finanční hotovostí, ale také o svůj mobilní telefon za skoro pět tisíc korun. Devětačtyřicetiletým majitelem odcizených věcí, tak byla při oznámení tohoto skutku na obvodní oddělení ve Frýdku-Místku uvedena škoda za více jak šest tisíc korun.

12.05.2018

Objasněna krádež mobilního telefonu
Frýdeckomístečtí policisté během pár dnů objasnili krádež mobilního telefonu, ke které došlo uprostřed minulého týdne v obci Frýdek-Místek v průběhu jízdy vozidlem taxi služby. Podezřelý pětadvacetiletý muž využil doby, co se řidič vozidla taxi služby plně věnoval řízení a v průběhu předem dohodnuté trasy mu měl z prostor mezi předními sedadly odcizit mobilní telefon. Poškozenému dvaapadesátiletému řidiči měl tak krádeží způsobit škodu za skoro tisíc pět set korun. Policisté v průběhu prověřování zjistili, že pachatel se již v minulosti dopustil trestné činnosti majetkového charakteru, za což byl rozsudkem Okresního soudu ve Frýdku-Místku odsouzen a potrestán.

30.04.2018

Dopravní nehoda motocyklu
Dne 30. dubna 2018 v době okolo 14:35 hodin došlo v obci Frýdek-Místek, místní část Místek na křižovatce ulic Frýdlantská a Čelakovského k dopravní nehodě motocyklu Yamaha a osobního motorového vozidla Škoda Fabia.

16.11.2017

Odcizil oplocení chránící proti vběhnutí
Dosud neznámý pachatel odcizil v době od 16. listopadu do 18. listopadu 2017 ze stavby probíhající kolem silnice I/56 bezpečnostní oplocení, které chrání vběhnutí zvěře na pozemní komunikaci. Oplocení zloděj odcizil ve směru na obec Ostravice, vedoucí kolem místní benzínové čerpací stanice. Zde na několika místech demontoval a následně odcizil třicet kusů plotových sloupků, přičemž poškodil i geotextílii, umístěnou pod oplocením.