> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

"B" tým Frýdku-Místku zítra čeká

vloženo: 05.09.2017           komentářů: 0

"B" tým Frýdku-Místku zítra čeká souboj s "B" týmem Nového Jičína.
"B" tým rysů ve třetím přípravném zápase uvítá soupeře z Nového Jičína.

Na konci srpna se "B" tým Frýdku-Místku doma utkal Porubou a premiéra v domácí hale jim vyšla na výbornou. Předvedli úctyhodný výkon a po celý zápas kontrolovali hru. Ani jednou v utkání neprohrávali a slavili vysokou výhru 8:4. „Já si myslím, že do čtvrtého místa, do třetího bychom měli hrát." Jan Sluštík se takto vyjádřil k následující sezóně. Tým Frýdku-Místku si na premiérový ročník v Krajské lize Moravskoslezského kraje klade velké ambice.

"B" tým Nového Jičína má za sebou pouze jedno přípravné utkání. V něm odcestoval do Rožnova pod Radhoštěm, aby se utkali s jejich "Áčkem". Zápas nabídl celkem pět branek a byl napínavý až do konce. Hosté nakonec utrpěli porážku 2:3. V pátek je v plánu odvetný zápas, který se tentokrát bude odehrávat v hale Nového Jičína. Tým v minulé sezóně skončil na sedmém místě a letos bude mít rozhodně vyšší ambice.

Přátelské utkání HC Frýdek-Místek "B":

Frýdek-Místek "B" 8:4 Poruba "B"

HC Wolves Český Těšín 4:6 HC Frýdek-Místek „B“

Přátelské utkání HK Nový Jičín "B":

Rožnov 3:2 Nový Jičín "B"


autor: HC Frýdek-Místek

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

19.09.2017

Vloupal se do stánku s květinami
Dosud neznámý pachatel se z pondělí na úterý vloupal ve Frýdku-Místku do květinového stánku, ze kterého odcizil patnáct kusů svíček na baterky a drobnou finanční hotovost. Dovnitř se dostal pravděpodobně skrze otvor v obložení, který si vytvořil dosud nezjištěným předmětem.

18.09.2017

Odcizil fenku i se štěňaty
Policisté z obvodního oddělení Palkovice se od úterka zabývají případem krádeže psů, ke které mělo dojít z pondělí na úterý v obci Palkovice. Zloděj majiteli odcizil ze chléva u rodinného domu fenku Německého trpasličího špice se dvěma štěňaty. Jejich hodnota byla vyčíslena na patnáct tisíc korun.

18.09.2017

Sjel na pastvinu a začal utíkat
Podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání bylo včerejšího dne sděleno padesátiletému muži z Jablunkovska. Ten měl v pondělí 18. září 2017 řídit vozidlo Mitsubishi v obci Návsí, kde si ho povšimla policejní hlídka jedoucí v protisměru. Zaujal je tím, že nebyl za jízdy připoután bezpečnostním pásem. Policisté se tak za tímto řidičem vydali a po krátké chvíli se jej pokusili předepsaným způsobem zastavit, a to za pomoci nápisu STOP. Řidič však na zákonné výzvy nereagoval a pokračoval v jízdě dále až k pastvině, kde vozidlo zastavil a dal se na útěk. Po zadržení muže bylo zjištěno, že vozidlo řídil, ač věděl, že mu byl Městským úřadem Jablunkov uložen zákaz řízení pro všechny skupiny v délce trvání čtrnácti měsíců. Odborným měřením bylo navíc zjištěno, že je muž ovlivněn alkoholem. Dechová zkouška prokázala při prvním měření 0,80 promile alkoholu v dechu, při dalším měření se hodnota mírně snížila.

14.09.2017

Podnapilý řidič ujížděl policejní hlídce
Řidič nákladního motorového vozidla značky Opel nedbal zákonných výzev policejní hlídky k zastavení vozidla a před zakročujícími policisty začal ujíždět. K pronásledování řidiče nákladního motorového vozidla došlo dne 14. září 2017 v nočních hodinách v obci Raškovice. Policisté jedenačtyřicetiletého řidiče začali pronásledovat v době, co na jejich výzvy k zastavení vozidla nereagoval a začal ujíždět směrem na obec Vyšní Lhoty. Ujíždějící řidič byl však hlídkou dostihnut a zastaven za pomocí policejního zátarasu v obci Skalice.

13.09.2017

Odcizila peněženku
V jedné z prodejen potravin ve Frýdku-Místku byla v odpoledních hodinách dne 13. září 2017 odcizena třiašedesátileté ženě dámská peněženka. O svou peněženku přišla v době, co si ji zákaznice prodejny měla odložit v oddělení ovoce a zeleniny. Žena tak přišla nejen o svou platební kartu, ale také o osobní doklady, finanční hotovost a stravenky za skoro tisíc korun.