> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mozol: Báli jsme se hrát

vloženo: 09.05.2018           komentářů: 0

Mozol: Báli jsme se hrát, přitom nebylo proč

Zklamání, takové byly pocity našich hráčů po závěrečném hvizdu sobotního utkání s Varnsdorfem. Důležitý záchranářský duel skončil remízou 1:1. Zápas jsme hodnotili s Václavem Mozolem, který byl jednou z hlavních postav při našem vedoucím gólu.

Velké zklamání po závěrečném hvizdu?
Je to škoda. Potom, co jsme zvítězili na Olympii a porazili tady Příbram. Sice jsme prohráli v Hradci Králové. Ale tam, ne, že bychom nepočítali s bodem...Zkrátka je škoda, že jsme nepotvrdili proti Varnsdorfu domácí výhru nad Příbramí.

Přišlo mi, že vás na hřišti svazovala velká nervozita. Bylo to tak?
Asi ano. Báli jsme se hrát. Přitom nebylo proč. Nehráli jsme po zemi. Jen jsme nakopávali a nepodrželi jsme balón, od toho se to odvíjelo.

Přitom na možnosti, které Varnsdorf měl, jsme si v několika případech zadělali sami...
Je to tak. Neměli jsme odražené balóny, soupeř sbíral míče. Oni hráli a my spíše bránili.

Přesto jsme se dostali do vedení. Ty jsi v tom měl také velkou roli. Rozehrával jsi standardku. Bylo to potom ale hodně netradiční situace, po tvém centru zůstalo před brankářem Porcalem několik frýdeckých hráčů naprosto osamocených. Můžeš to okomentovat ze svého pohledu?
Všichni hráči Varnsdorfu vyběhli. Byl jsem překvapený, myslel jsem, že rozhodčí mávne ofsajd, ale nemávl, takže asi nebyl. Nevím, podíváme se na video. Naštěstí se míč dotlačil do sítě, i když trochu se štěstím. Sice se nám herně nedařilo, je však škoda, že jsme to pak neukopali ke třem bodům.

Jaké jste měli do druhé půle od trenéra instrukce?
Začít hrát fotbal, hrát po zemi. Nebýt na hřišti jen diváci, ale začít kombinovat. Takové byly instrukce.

Konečná remíza samozřejmě bolí, Varnsdorf měl však řadu šancí, je tedy dle tebe remíza spravedlivá?
Nějaké závary a možnosti si vypracovali, my jsme ve druhé půli měli jen tyčku, kterou nastřelil Vari (Adam Varadi pozn. red.). Bod asi spravedlivý, vyhrát jsme si předvedenou hrou nezasloužili.

Jak vidíš po remíze ve Varnsdorfu zbývající kola? Stále je to v boji o záchranu hodně dramatické...
Doma máme Vítkovice a Ústí nad Labem, jedeme do Sokolova. Nezbývá nám nic jiného, než sbírat body. Vítky za tři body, v Sokolově neprohrát a s Ústím zvítězit. Nic jiného nám nezbývá, pokud se chceme zachránit.

Na jaře se nám daří bodovat celkem pravidelně, už jsme získali patnáct bodů. Nicméně bodují i naši přímý konkurenti v boji o záchranu...
Sledujeme to. Je škoda, že když sbíráme body, tak i naši soupeři bodují. Byli jsme se podívat na Vlašim ve Vítkovicích (Vítkovice zvítězily 4:0 pozn. red.). Je to škoda. Bude to zajímavé až do konce.

autor: MFK F-M

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

16.05.2018

S automobilem couval…
Policisté sdělili podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 66letému muži z okresu Frýdek-Místek. Muž měl projíždět s osobním motorovým vozidlem obcí Brušperk. Následně měl automobil zastavit a opět se chtěl rozjet. Zřejmě omylem však zařadil zpátečku a narazil do za ním stojícího vozidla. Provedenou dechovou zkouškou policisté zjistili, že muž usedl za volant s více než 2 promilemi alkoholu v dechu. Policisté věc vedou ve zkráceném přípravném řízení. Škoda na vozidlech byla prozatím vyčíslena na 1 000 korun. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest v rozmezí od šesti měsíců do tří let odnětí svobody.

14.05.2018

Z neuzamčeného vozidla
Z neuzamčeného vozidla odcizil doklady, finanční hotovost, mobilní telefon… Dosud neznámý pachatel v závěru minulého týdne během pěti minut v obci Soběšovice na Frýdeckomístecku odcizil z neuzamčeného osobního vozidla pánskou příruční tašku. Majitel tak během chvíle přišel nejen o svou peněženku s osobními doklady, platebními kartami a finanční hotovostí, ale také o svůj mobilní telefon za skoro pět tisíc korun. Devětačtyřicetiletým majitelem odcizených věcí, tak byla při oznámení tohoto skutku na obvodní oddělení ve Frýdku-Místku uvedena škoda za více jak šest tisíc korun.

12.05.2018

Objasněna krádež mobilního telefonu
Frýdeckomístečtí policisté během pár dnů objasnili krádež mobilního telefonu, ke které došlo uprostřed minulého týdne v obci Frýdek-Místek v průběhu jízdy vozidlem taxi služby. Podezřelý pětadvacetiletý muž využil doby, co se řidič vozidla taxi služby plně věnoval řízení a v průběhu předem dohodnuté trasy mu měl z prostor mezi předními sedadly odcizit mobilní telefon. Poškozenému dvaapadesátiletému řidiči měl tak krádeží způsobit škodu za skoro tisíc pět set korun. Policisté v průběhu prověřování zjistili, že pachatel se již v minulosti dopustil trestné činnosti majetkového charakteru, za což byl rozsudkem Okresního soudu ve Frýdku-Místku odsouzen a potrestán.

30.04.2018

Dopravní nehoda motocyklu
Dne 30. dubna 2018 v době okolo 14:35 hodin došlo v obci Frýdek-Místek, místní část Místek na křižovatce ulic Frýdlantská a Čelakovského k dopravní nehodě motocyklu Yamaha a osobního motorového vozidla Škoda Fabia.

16.11.2017

Odcizil oplocení chránící proti vběhnutí
Dosud neznámý pachatel odcizil v době od 16. listopadu do 18. listopadu 2017 ze stavby probíhající kolem silnice I/56 bezpečnostní oplocení, které chrání vběhnutí zvěře na pozemní komunikaci. Oplocení zloděj odcizil ve směru na obec Ostravice, vedoucí kolem místní benzínové čerpací stanice. Zde na několika místech demontoval a následně odcizil třicet kusů plotových sloupků, přičemž poškodil i geotextílii, umístěnou pod oplocením.