> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mozol: Báli jsme se hrát

vloženo: 09.05.2018           komentářů: 0

Mozol: Báli jsme se hrát, přitom nebylo proč

Zklamání, takové byly pocity našich hráčů po závěrečném hvizdu sobotního utkání s Varnsdorfem. Důležitý záchranářský duel skončil remízou 1:1. Zápas jsme hodnotili s Václavem Mozolem, který byl jednou z hlavních postav při našem vedoucím gólu.

Velké zklamání po závěrečném hvizdu?
Je to škoda. Potom, co jsme zvítězili na Olympii a porazili tady Příbram. Sice jsme prohráli v Hradci Králové. Ale tam, ne, že bychom nepočítali s bodem...Zkrátka je škoda, že jsme nepotvrdili proti Varnsdorfu domácí výhru nad Příbramí.

Přišlo mi, že vás na hřišti svazovala velká nervozita. Bylo to tak?
Asi ano. Báli jsme se hrát. Přitom nebylo proč. Nehráli jsme po zemi. Jen jsme nakopávali a nepodrželi jsme balón, od toho se to odvíjelo.

Přitom na možnosti, které Varnsdorf měl, jsme si v několika případech zadělali sami...
Je to tak. Neměli jsme odražené balóny, soupeř sbíral míče. Oni hráli a my spíše bránili.

Přesto jsme se dostali do vedení. Ty jsi v tom měl také velkou roli. Rozehrával jsi standardku. Bylo to potom ale hodně netradiční situace, po tvém centru zůstalo před brankářem Porcalem několik frýdeckých hráčů naprosto osamocených. Můžeš to okomentovat ze svého pohledu?
Všichni hráči Varnsdorfu vyběhli. Byl jsem překvapený, myslel jsem, že rozhodčí mávne ofsajd, ale nemávl, takže asi nebyl. Nevím, podíváme se na video. Naštěstí se míč dotlačil do sítě, i když trochu se štěstím. Sice se nám herně nedařilo, je však škoda, že jsme to pak neukopali ke třem bodům.

Jaké jste měli do druhé půle od trenéra instrukce?
Začít hrát fotbal, hrát po zemi. Nebýt na hřišti jen diváci, ale začít kombinovat. Takové byly instrukce.

Konečná remíza samozřejmě bolí, Varnsdorf měl však řadu šancí, je tedy dle tebe remíza spravedlivá?
Nějaké závary a možnosti si vypracovali, my jsme ve druhé půli měli jen tyčku, kterou nastřelil Vari (Adam Varadi pozn. red.). Bod asi spravedlivý, vyhrát jsme si předvedenou hrou nezasloužili.

Jak vidíš po remíze ve Varnsdorfu zbývající kola? Stále je to v boji o záchranu hodně dramatické...
Doma máme Vítkovice a Ústí nad Labem, jedeme do Sokolova. Nezbývá nám nic jiného, než sbírat body. Vítky za tři body, v Sokolově neprohrát a s Ústím zvítězit. Nic jiného nám nezbývá, pokud se chceme zachránit.

Na jaře se nám daří bodovat celkem pravidelně, už jsme získali patnáct bodů. Nicméně bodují i naši přímý konkurenti v boji o záchranu...
Sledujeme to. Je škoda, že když sbíráme body, tak i naši soupeři bodují. Byli jsme se podívat na Vlašim ve Vítkovicích (Vítkovice zvítězily 4:0 pozn. red.). Je to škoda. Bude to zajímavé až do konce.

autor: MFK F-M

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

16.11.2017

Odcizil oplocení chránící proti vběhnutí
Dosud neznámý pachatel odcizil v době od 16. listopadu do 18. listopadu 2017 ze stavby probíhající kolem silnice I/56 bezpečnostní oplocení, které chrání vběhnutí zvěře na pozemní komunikaci. Oplocení zloděj odcizil ve směru na obec Ostravice, vedoucí kolem místní benzínové čerpací stanice. Zde na několika místech demontoval a následně odcizil třicet kusů plotových sloupků, přičemž poškodil i geotextílii, umístěnou pod oplocením.

08.11.2017

„Vlnovkou“ způsobil škodu
„Vlnovkou“ způsobil škodu čtyřicet tisíc korun Dosud neznámý pachatel poškrábal v době od 7. listopadu do 8. listopadu v obci Třinec na ulici Palackého zde zaparkované vozidlo Škoda Yeti. Na předních a zadních levých dveřích vytvořil škrábanec „dvojitou vlnovku“ v délce téměř jednoho metru, na zadním levém blatníku pak vytvořil dvojitou vlnovku v délce 70 cm.

08.11.2017

Boural pod vlivem
Policisté z dopravního inspektorátu Frýdek-Místek sdělili v těchto dnech podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky pětadvacetiletému řidiči, který dne 8. listopadu krátce po půlnoci havaroval mimo obec Palkovice se svým vozidel VW Golf do stromu. Podezřelý muž při jízdě od obce Frýdek-Místek na obec Palkovice pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy, v důsledku čehož při projíždění levotočivé zatáčky nezvládl řízení vozidla a narazil do stromu. Následně došlo k poškození vozidla a jeho požáru. Přivolaní policisté provedli u muže dechovou zkoušku, která prokázala při prvním měření 1,93 promile alkoholu v dechu, při druhém pak 1,83 promile.

05.11.2017

Ze stolu u volně přístupné zahrady
Ze stolu u volně přístupné zahrady odcizil odloženou peněženku O svou peněženku přišel šestadvacetiletý majitel, který si ji zanechal volně položenu na stole neoplocené zahrady v obci Morávka. Tuto i s celým jejím obsahem odcizil dosud neznámý pachatel v průběhu dopoledne dne 5. listopadu 2017. V peněžence se mimo finanční hotovost nacházely také osobní doklady jako je řidičský a občanský průkaz, platební karta a v neposlední řadě také mobilní telefon. Vlivem této krádeže byla majiteli způsobena skoro šesti tisícová škoda.

04.11.2017

A ještě jedna peněženka
Dne 4. listopadu 2017 v době od 12:00 hodin do 13:30 hodin byla z neuzamčené chatky zahrádkářské kolonie ve Frýdku-Místku odcizena nejen peněženka, ale také dámská kabelka. Tuto odcizil v nestřeženém okamžiku dosud neznámý pachatel, který do chatky vnikl a z vnitřních prostor odcizil dámskou kabelku i s peněženkou. Mezi odcizenými věcmi byly taktéž osobní doklady, finanční hotovost, platební karta a mobilní telefon. Škoda byla v tomto případě poškozenou dvaasedmdesátiletou majitelkou vyčíslena na částku skoro pět tisíc korun.