> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mozol: Báli jsme se hrát

vloženo: 09.05.2018           komentářů: 0

Mozol: Báli jsme se hrát, přitom nebylo proč

Zklamání, takové byly pocity našich hráčů po závěrečném hvizdu sobotního utkání s Varnsdorfem. Důležitý záchranářský duel skončil remízou 1:1. Zápas jsme hodnotili s Václavem Mozolem, který byl jednou z hlavních postav při našem vedoucím gólu.

Velké zklamání po závěrečném hvizdu?
Je to škoda. Potom, co jsme zvítězili na Olympii a porazili tady Příbram. Sice jsme prohráli v Hradci Králové. Ale tam, ne, že bychom nepočítali s bodem...Zkrátka je škoda, že jsme nepotvrdili proti Varnsdorfu domácí výhru nad Příbramí.

Přišlo mi, že vás na hřišti svazovala velká nervozita. Bylo to tak?
Asi ano. Báli jsme se hrát. Přitom nebylo proč. Nehráli jsme po zemi. Jen jsme nakopávali a nepodrželi jsme balón, od toho se to odvíjelo.

Přitom na možnosti, které Varnsdorf měl, jsme si v několika případech zadělali sami...
Je to tak. Neměli jsme odražené balóny, soupeř sbíral míče. Oni hráli a my spíše bránili.

Přesto jsme se dostali do vedení. Ty jsi v tom měl také velkou roli. Rozehrával jsi standardku. Bylo to potom ale hodně netradiční situace, po tvém centru zůstalo před brankářem Porcalem několik frýdeckých hráčů naprosto osamocených. Můžeš to okomentovat ze svého pohledu?
Všichni hráči Varnsdorfu vyběhli. Byl jsem překvapený, myslel jsem, že rozhodčí mávne ofsajd, ale nemávl, takže asi nebyl. Nevím, podíváme se na video. Naštěstí se míč dotlačil do sítě, i když trochu se štěstím. Sice se nám herně nedařilo, je však škoda, že jsme to pak neukopali ke třem bodům.

Jaké jste měli do druhé půle od trenéra instrukce?
Začít hrát fotbal, hrát po zemi. Nebýt na hřišti jen diváci, ale začít kombinovat. Takové byly instrukce.

Konečná remíza samozřejmě bolí, Varnsdorf měl však řadu šancí, je tedy dle tebe remíza spravedlivá?
Nějaké závary a možnosti si vypracovali, my jsme ve druhé půli měli jen tyčku, kterou nastřelil Vari (Adam Varadi pozn. red.). Bod asi spravedlivý, vyhrát jsme si předvedenou hrou nezasloužili.

Jak vidíš po remíze ve Varnsdorfu zbývající kola? Stále je to v boji o záchranu hodně dramatické...
Doma máme Vítkovice a Ústí nad Labem, jedeme do Sokolova. Nezbývá nám nic jiného, než sbírat body. Vítky za tři body, v Sokolově neprohrát a s Ústím zvítězit. Nic jiného nám nezbývá, pokud se chceme zachránit.

Na jaře se nám daří bodovat celkem pravidelně, už jsme získali patnáct bodů. Nicméně bodují i naši přímý konkurenti v boji o záchranu...
Sledujeme to. Je škoda, že když sbíráme body, tak i naši soupeři bodují. Byli jsme se podívat na Vlašim ve Vítkovicích (Vítkovice zvítězily 4:0 pozn. red.). Je to škoda. Bude to zajímavé až do konce.

autor: MFK F-M

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

26.09.2018

Vloupání do kolárny
Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež pánského jízdního kola, ke kterému mělo dojít z pondělí na úterý tohoto týdne v jednom z domu na ulici J. Skupy ve Frýdku-Místku. Do domu neznámý pachatel měl vniknout přes plastové okno sklepních prostor, které se mu podařilo vypáčit. Poté, co se pachatel dostal do kolárny, z této odcizil červeno-bílo-černé kolo. Poškozené 44leté ženě tak svým jednáním způsobil škodu větší jak pět tisíc korun.

25.09.2018

Dopadena pachatelka krádeže kola
Vrchní inspektor z obvodního oddělení Třinec 25. září 2018 sdělil podezření z přečinu krádež třicetileté ženě z Třince. Ta, ač byla v minulosti za obdobnou majetkovou trestnou činnost odsouzena, přesto měla 25. srpna 2018 odcizit pánské horské jízdní kolo. Dvaceti čtyř letá žena přijela na kole k večerce v městské části Lyžbice v Třinci, zde opřela pánský bicykl, aniž by tento zabezpečila, pozdravila ženu, která seděla na lavičce a šla nakoupit. Tohoto využila žena, která seděla na lavičce, sedla na kolo a odjela neznámo kam. Policistům se operativní činnosti podařilo do měsíce dopadnout a ztotožnit pachatelku. Podezřelá třiceti letá žena se k činu doznala a jako důvod svého počínání uvedla, že v době skutku byla nezaměstnaná a potřebovala peníze. Kolo prodala za částku tisíc korun náhodnému muži. Peníze z prodeje použila pro svou potřebu.

20.09.2018

V restauracích i obchodech
Frýdeckomísteckým kriminalistům se podařilo objasnit sérii krádeží, kterých se měl dopustit 51letý muž z Frýdlantu nad Ostravicí. Těsně po spáchání posledního skutku byl muž zadržen hlídkou policistů. Z důvodu jeho stavu, kdy byl pod vlivem alkoholu, musel nejdříve vystřízlivět na záchytné stanici. Následující den 20. září 2018 policejní komisařka oddělení obecné kriminality ve Frýdku-Místku proti muži zahájila trestní stíhání pro přečin krádež, pro přečin krádež ve stádiu pokusu a pro přečin poškození cizí věci.

19.09.2018

Řídil vozidlo po požití alkoholu
Ve městě Třinec policisté včerejšího dne 19. září 2018 kolem jedenácté hodiny prováděli běžnou silniční kontrolu. Po zastavení vozidla značky KIA SORENTO muži zákona vyzvali 44letého muže, aby se podrobil odbornému měření na přítomnost alkoholu v dechu. Toto muž dobrovolně učinil a opakovaně mu bylo naměřeno téměř 1,5 promile. Řidiči byla zakázána další jízda, na místě mu byl zadržen řidičský průkaz a následně byl převezen na služebnu k dalším úkonům.

18.09.2018

Pachateli se nepodařilo s vozidlem odjet
Policisté z obvodního oddělení Frýdek-Místek pátrají po dosud neznámém pachateli, který se pokusil odcizit vozidlo značky Škoda Superb. Auto bylo zaparkované na parkovišti z jedné ulic ve Frýdku-Místku. Majitelka vozidlo řádně uzamkla v odpoledních hodinách 18. září 2018. Následující den po deváté hodině ranní ke svému vozidlu přišla a zjistila, že toto je poškozeno. Pachatel se měl dle dostupných informací dostat do uzamčeného vozidla tak, že vypáčil dveře a následně poškodil spínací skříňku, avšak krádež nedokonal a s vozidlem neodjel. Poškozené majitelce tak způsobil starosti zhruba za deset tisíc korun.