> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Korfbalové družstvo SAM Kozlovice

vloženo: 18.06.2018           komentářů: 0

Korfbalové družstvo SAM Kozlovice Mistrem ČR v beach korfbalu 2018

v kategorii přípravek

Korfbalové družstvo Sports Academy Morava Kozlovice se zúčastnilo historicky prvního Mistrovství České republiky v beach korfbalu v žákovských kategoriích. Družstvo v kategorii přípravek (ročník narození 2008 a mladší) dokázalo v úvodním zápase turnaje porazit KK Koblov A 7:5 a po remíze s druhým ostravským družstvem KK Koblov B 5:5 postoupilo do finále, kde na ně čekal těžký soupeř SK Plhov Náchod, vedený bývalou úspěšnou reprezentantkou ČR Denisou Kolářovou.

Kozlovičtí sportovci vstoupili finálového utkání výborně a v poločase vedli 3:1. Hned na začátku druhého poločasu dokázali svůj náskok ještě navýšit na 5:1 zejména díky famóznímu střeleckému výkonu Jakuba Pavláta, který ve finále skóroval dokonce čtyřikrát. Závěr finálového zápasu pak již byl plně v režii kozlovických korfbalistů, kteří nakonec zvítězili 7:4 a mohli se radovat z titulu Mistra ČR v beach korfbalu 2018 v kategorii přípravek (ve složení: Tomáš Vlček, Přemysl Krpec, Adam Filip, Jakub Pavlát, Denisa Krkošková, Bára Žáčková, Barbora Anna Filipová).

Kromě prvenství získalo kozlovické družstvo i dvě individuální ocenění, když nejlepšími střelci v této věkové kategorii byli vyhlášeni Barbora Anna Filipová a Jakub Pavlát.

Celá výprava kozlovických korfbalistů, která kromě prvenství v kategorii přípravek získala ještě 6.místo v kategorii minižáků a 7.místo v kategorii mladších žáků obsahovala tyto sportovce: Tomáš Vlček, Přemysl Krpec, Adam Filip, Jakub Pavlát, Jakub Pánek, Petr Caletka, Daniel Voda, Michal Caletka, Denisa Krkošková, Bára Žáčková, Barbora Anna Filipová, Tereza Pánková, Ellen Satinská, Nela Skotáková, Adéla Krpcová a Nela Vodová.

autor: Ing.L.Filip

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

16.05.2018

S automobilem couval…
Policisté sdělili podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 66letému muži z okresu Frýdek-Místek. Muž měl projíždět s osobním motorovým vozidlem obcí Brušperk. Následně měl automobil zastavit a opět se chtěl rozjet. Zřejmě omylem však zařadil zpátečku a narazil do za ním stojícího vozidla. Provedenou dechovou zkouškou policisté zjistili, že muž usedl za volant s více než 2 promilemi alkoholu v dechu. Policisté věc vedou ve zkráceném přípravném řízení. Škoda na vozidlech byla prozatím vyčíslena na 1 000 korun. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest v rozmezí od šesti měsíců do tří let odnětí svobody.

14.05.2018

Z neuzamčeného vozidla
Z neuzamčeného vozidla odcizil doklady, finanční hotovost, mobilní telefon… Dosud neznámý pachatel v závěru minulého týdne během pěti minut v obci Soběšovice na Frýdeckomístecku odcizil z neuzamčeného osobního vozidla pánskou příruční tašku. Majitel tak během chvíle přišel nejen o svou peněženku s osobními doklady, platebními kartami a finanční hotovostí, ale také o svůj mobilní telefon za skoro pět tisíc korun. Devětačtyřicetiletým majitelem odcizených věcí, tak byla při oznámení tohoto skutku na obvodní oddělení ve Frýdku-Místku uvedena škoda za více jak šest tisíc korun.

12.05.2018

Objasněna krádež mobilního telefonu
Frýdeckomístečtí policisté během pár dnů objasnili krádež mobilního telefonu, ke které došlo uprostřed minulého týdne v obci Frýdek-Místek v průběhu jízdy vozidlem taxi služby. Podezřelý pětadvacetiletý muž využil doby, co se řidič vozidla taxi služby plně věnoval řízení a v průběhu předem dohodnuté trasy mu měl z prostor mezi předními sedadly odcizit mobilní telefon. Poškozenému dvaapadesátiletému řidiči měl tak krádeží způsobit škodu za skoro tisíc pět set korun. Policisté v průběhu prověřování zjistili, že pachatel se již v minulosti dopustil trestné činnosti majetkového charakteru, za což byl rozsudkem Okresního soudu ve Frýdku-Místku odsouzen a potrestán.

30.04.2018

Dopravní nehoda motocyklu
Dne 30. dubna 2018 v době okolo 14:35 hodin došlo v obci Frýdek-Místek, místní část Místek na křižovatce ulic Frýdlantská a Čelakovského k dopravní nehodě motocyklu Yamaha a osobního motorového vozidla Škoda Fabia.

16.11.2017

Odcizil oplocení chránící proti vběhnutí
Dosud neznámý pachatel odcizil v době od 16. listopadu do 18. listopadu 2017 ze stavby probíhající kolem silnice I/56 bezpečnostní oplocení, které chrání vběhnutí zvěře na pozemní komunikaci. Oplocení zloděj odcizil ve směru na obec Ostravice, vedoucí kolem místní benzínové čerpací stanice. Zde na několika místech demontoval a následně odcizil třicet kusů plotových sloupků, přičemž poškodil i geotextílii, umístěnou pod oplocením.