> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Byl rozlosován Mol Cup 2018/19

vloženo: 05.07.2018           komentářů: 0

Je znám los úvodních dvou kol národního poháru. Valcíři zasáhnou až do jeho 1. kola, na jméno svého soupeře si tak musí ale ještě počkat.

V pátečním dopoledni byl rozlosován nový ročník národního poháru - Mol Cupu 2018/19. Fotbalisté MFK Frýdek-Místek do něj zasáhnou až ve středu 15. srpna (17.00 h), kdy se představí na hřišti vítěze předkola (to se hraje v neděli 29. 7. od 17 hodin) mezi týmy 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí a FC Vsetín.

Los 1. kola (druholigové týmy a další zajímavé zápasy z regionu):

vítěz Ostrov - SK Rakovník vs. Sokolov
Jílové u Děčína/Litoměřicko vs. Varnsdorf
Souš/Mar. Lázně vs. Ústí nad Labem
Libiš/Čáslav vs. Vlašim
Jindř. Hradec/Sedlčany vs. České Budějovice
Lanšrkoun/Kratonohy vs. Pardubice
Libčany/Brandýs n. L. vs. Vikt. Žižkov
Rokycany/Klatovy vs. Táborsko
Slatiňany/Trutnov vs. Hradec Králové
Přepeře/Zbuzany vs. MFK Chrudim
Žďár n. S./Havl. Brod vs. Zbrojovka Brno
1. BFK Frýdlant/Vsetín vs. Frýdek-Místek
SK Hranice/Ústí u Hranic vs. Bohumín/Hlučín
Dětmarovice/Havířov vs. Heřmanice/Petřkovice
Lanžhot/Bzenec vs. Kroměříž
Luhačovice/Slavičín vs. Valašské Meziříčí
Blansko/Líšeň vs. 1. SK Prostějov
Nový Jičín/Hulín vs. MFK Vítkovice
Nové Sady/Rýmařov vs. Fotbal Třinec
Velká Bíteš/Vrchovina vs. Vysočina Jihlava
Kozlovice/1.FC Přerov vs. 1. SC Znojmo
Oldřišov/Bruntál vs. Dolní Benešov

autor: MFK F-M

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

26.09.2018

Vloupání do kolárny
Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež pánského jízdního kola, ke kterému mělo dojít z pondělí na úterý tohoto týdne v jednom z domu na ulici J. Skupy ve Frýdku-Místku. Do domu neznámý pachatel měl vniknout přes plastové okno sklepních prostor, které se mu podařilo vypáčit. Poté, co se pachatel dostal do kolárny, z této odcizil červeno-bílo-černé kolo. Poškozené 44leté ženě tak svým jednáním způsobil škodu větší jak pět tisíc korun.

25.09.2018

Dopadena pachatelka krádeže kola
Vrchní inspektor z obvodního oddělení Třinec 25. září 2018 sdělil podezření z přečinu krádež třicetileté ženě z Třince. Ta, ač byla v minulosti za obdobnou majetkovou trestnou činnost odsouzena, přesto měla 25. srpna 2018 odcizit pánské horské jízdní kolo. Dvaceti čtyř letá žena přijela na kole k večerce v městské části Lyžbice v Třinci, zde opřela pánský bicykl, aniž by tento zabezpečila, pozdravila ženu, která seděla na lavičce a šla nakoupit. Tohoto využila žena, která seděla na lavičce, sedla na kolo a odjela neznámo kam. Policistům se operativní činnosti podařilo do měsíce dopadnout a ztotožnit pachatelku. Podezřelá třiceti letá žena se k činu doznala a jako důvod svého počínání uvedla, že v době skutku byla nezaměstnaná a potřebovala peníze. Kolo prodala za částku tisíc korun náhodnému muži. Peníze z prodeje použila pro svou potřebu.

20.09.2018

V restauracích i obchodech
Frýdeckomísteckým kriminalistům se podařilo objasnit sérii krádeží, kterých se měl dopustit 51letý muž z Frýdlantu nad Ostravicí. Těsně po spáchání posledního skutku byl muž zadržen hlídkou policistů. Z důvodu jeho stavu, kdy byl pod vlivem alkoholu, musel nejdříve vystřízlivět na záchytné stanici. Následující den 20. září 2018 policejní komisařka oddělení obecné kriminality ve Frýdku-Místku proti muži zahájila trestní stíhání pro přečin krádež, pro přečin krádež ve stádiu pokusu a pro přečin poškození cizí věci.

19.09.2018

Řídil vozidlo po požití alkoholu
Ve městě Třinec policisté včerejšího dne 19. září 2018 kolem jedenácté hodiny prováděli běžnou silniční kontrolu. Po zastavení vozidla značky KIA SORENTO muži zákona vyzvali 44letého muže, aby se podrobil odbornému měření na přítomnost alkoholu v dechu. Toto muž dobrovolně učinil a opakovaně mu bylo naměřeno téměř 1,5 promile. Řidiči byla zakázána další jízda, na místě mu byl zadržen řidičský průkaz a následně byl převezen na služebnu k dalším úkonům.

18.09.2018

Pachateli se nepodařilo s vozidlem odjet
Policisté z obvodního oddělení Frýdek-Místek pátrají po dosud neznámém pachateli, který se pokusil odcizit vozidlo značky Škoda Superb. Auto bylo zaparkované na parkovišti z jedné ulic ve Frýdku-Místku. Majitelka vozidlo řádně uzamkla v odpoledních hodinách 18. září 2018. Následující den po deváté hodině ranní ke svému vozidlu přišla a zjistila, že toto je poškozeno. Pachatel se měl dle dostupných informací dostat do uzamčeného vozidla tak, že vypáčil dveře a následně poškodil spínací skříňku, avšak krádež nedokonal a s vozidlem neodjel. Poškozené majitelce tak způsobil starosti zhruba za deset tisíc korun.