> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Byl rozlosován Mol Cup 2018/19

vloženo: 05.07.2018           komentářů: 0

Je znám los úvodních dvou kol národního poháru. Valcíři zasáhnou až do jeho 1. kola, na jméno svého soupeře si tak musí ale ještě počkat.

V pátečním dopoledni byl rozlosován nový ročník národního poháru - Mol Cupu 2018/19. Fotbalisté MFK Frýdek-Místek do něj zasáhnou až ve středu 15. srpna (17.00 h), kdy se představí na hřišti vítěze předkola (to se hraje v neděli 29. 7. od 17 hodin) mezi týmy 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí a FC Vsetín.

Los 1. kola (druholigové týmy a další zajímavé zápasy z regionu):

vítěz Ostrov - SK Rakovník vs. Sokolov
Jílové u Děčína/Litoměřicko vs. Varnsdorf
Souš/Mar. Lázně vs. Ústí nad Labem
Libiš/Čáslav vs. Vlašim
Jindř. Hradec/Sedlčany vs. České Budějovice
Lanšrkoun/Kratonohy vs. Pardubice
Libčany/Brandýs n. L. vs. Vikt. Žižkov
Rokycany/Klatovy vs. Táborsko
Slatiňany/Trutnov vs. Hradec Králové
Přepeře/Zbuzany vs. MFK Chrudim
Žďár n. S./Havl. Brod vs. Zbrojovka Brno
1. BFK Frýdlant/Vsetín vs. Frýdek-Místek
SK Hranice/Ústí u Hranic vs. Bohumín/Hlučín
Dětmarovice/Havířov vs. Heřmanice/Petřkovice
Lanžhot/Bzenec vs. Kroměříž
Luhačovice/Slavičín vs. Valašské Meziříčí
Blansko/Líšeň vs. 1. SK Prostějov
Nový Jičín/Hulín vs. MFK Vítkovice
Nové Sady/Rýmařov vs. Fotbal Třinec
Velká Bíteš/Vrchovina vs. Vysočina Jihlava
Kozlovice/1.FC Přerov vs. 1. SC Znojmo
Oldřišov/Bruntál vs. Dolní Benešov

autor: MFK F-M

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

16.05.2018

S automobilem couval…
Policisté sdělili podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 66letému muži z okresu Frýdek-Místek. Muž měl projíždět s osobním motorovým vozidlem obcí Brušperk. Následně měl automobil zastavit a opět se chtěl rozjet. Zřejmě omylem však zařadil zpátečku a narazil do za ním stojícího vozidla. Provedenou dechovou zkouškou policisté zjistili, že muž usedl za volant s více než 2 promilemi alkoholu v dechu. Policisté věc vedou ve zkráceném přípravném řízení. Škoda na vozidlech byla prozatím vyčíslena na 1 000 korun. Trestní zákoník stanoví za uvedené jednání trest v rozmezí od šesti měsíců do tří let odnětí svobody.

14.05.2018

Z neuzamčeného vozidla
Z neuzamčeného vozidla odcizil doklady, finanční hotovost, mobilní telefon… Dosud neznámý pachatel v závěru minulého týdne během pěti minut v obci Soběšovice na Frýdeckomístecku odcizil z neuzamčeného osobního vozidla pánskou příruční tašku. Majitel tak během chvíle přišel nejen o svou peněženku s osobními doklady, platebními kartami a finanční hotovostí, ale také o svůj mobilní telefon za skoro pět tisíc korun. Devětačtyřicetiletým majitelem odcizených věcí, tak byla při oznámení tohoto skutku na obvodní oddělení ve Frýdku-Místku uvedena škoda za více jak šest tisíc korun.

12.05.2018

Objasněna krádež mobilního telefonu
Frýdeckomístečtí policisté během pár dnů objasnili krádež mobilního telefonu, ke které došlo uprostřed minulého týdne v obci Frýdek-Místek v průběhu jízdy vozidlem taxi služby. Podezřelý pětadvacetiletý muž využil doby, co se řidič vozidla taxi služby plně věnoval řízení a v průběhu předem dohodnuté trasy mu měl z prostor mezi předními sedadly odcizit mobilní telefon. Poškozenému dvaapadesátiletému řidiči měl tak krádeží způsobit škodu za skoro tisíc pět set korun. Policisté v průběhu prověřování zjistili, že pachatel se již v minulosti dopustil trestné činnosti majetkového charakteru, za což byl rozsudkem Okresního soudu ve Frýdku-Místku odsouzen a potrestán.

30.04.2018

Dopravní nehoda motocyklu
Dne 30. dubna 2018 v době okolo 14:35 hodin došlo v obci Frýdek-Místek, místní část Místek na křižovatce ulic Frýdlantská a Čelakovského k dopravní nehodě motocyklu Yamaha a osobního motorového vozidla Škoda Fabia.

16.11.2017

Odcizil oplocení chránící proti vběhnutí
Dosud neznámý pachatel odcizil v době od 16. listopadu do 18. listopadu 2017 ze stavby probíhající kolem silnice I/56 bezpečnostní oplocení, které chrání vběhnutí zvěře na pozemní komunikaci. Oplocení zloděj odcizil ve směru na obec Ostravice, vedoucí kolem místní benzínové čerpací stanice. Zde na několika místech demontoval a následně odcizil třicet kusů plotových sloupků, přičemž poškodil i geotextílii, umístěnou pod oplocením.