> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V Brně uhráli bod za remízu

vloženo: 15.10.2018           komentářů: 0

V okleštěné sestavě jsme v Brně uhráli bod za remízu 28:28.Naši hráči Pepino SKP Frýdek-Místek odcestovali k zápasu 6. kola Strabag Rail extraligy v okleštěné sestavě. Na jihu Moravy velkou část utkání vedli, ale ke konci museli i dotahovat jednobrankový náskok soupeře. Nakonec si do tabulky připsali jeden bod za remízu 28:28.

K utkání v Brně vůbec nenastoupili Vojtěch Petrovský a Sebastián Strack, které do střetnutí nepustily zdravotní potíže. Adam Gřešek odehrál na pivotu 20 minut a poté si obnovil zranění, které si přivodil v předešlém kole proti Zubří, kdy si vymknul kotník.

Naši hráči Pepino SKP Frýdek-Místek tak usilovali o další extraligové body bez hráčů, kteří patří k základním stavebním kamenům družstva. Přesto si ale nevedli vůbec špatně. Celý první poločas to byli oni, kdo diktoval tempo hry. Po první půli tak mohli být rozhodně spokojenější než domácí celek. Vedli o čtyři branky poměrem 18:14.

Nepolevili ani po změně stran. Chvílemi byl jejich náskok dokonce pětigólový. Brno však dokázalo v závěru vyrovnat a v posledních pěti minutách se dokonce dostalo do jednobrankového vedení. Naši hráči však dokázali ještě vyrovnat a z Brna si přivezli jeden bod za remízu 28:28.

„Před utkáním jsme měli problémy s nominací na zápas. Nastoupili jsme v hodně okleštěné sestavě. Navíc po dvaceti minutách nám vypadl Adam Gřešek, který si obnovil zranění z předchozího duelu,“ upozornil trenér Pepino SKP Frýdek-Místek Jiří Kekrt.

„Drtivou část zápasu jsme vedli, ale ke konci nám i vinou užšího kádru došly síly, ale na to se nechci vymlouvat. Na druhou stranu je třeba vyzdvihnout to, že zraněné hráče dokázali důstojně nahradit ti, kteří tak pravidelně nehrají,“ podotkl Kekrt a zároveň zdůraznil, že jeho svěřenci uhráli v Brně cenný bod.

K dalšímu utkání nastoupí náš výběr Pepino SKP Frýdek-Místek až ve středu 31. října, kdy na domácí palubovce přivítá obhájce titulu z Karviné.

„Uvidíme, jestli taková doba bude stačit k tomu, aby se hráči, kteří jsou momentálně zranění, dali do pořádku. Momentálně si to netroufám odhadovat, ale Vojta Petrovský i Sebastián Strack mají potíže dlouhodobějšího charakteru. Nyní tak nedokážu říct, jak dlouho nám budou ještě chybět,“ poznamenal frýdecko-místecký lodivod.

Náš celek zůstal po 6. kole na 8. místě. Momentálně má 5 bodů. Karviná, která je naším nejbližším protivníkem, má o dva body více. V tabulce ji patří 5. příčka.

SKKP Handball Brno – Pepino SKP Frýdek-Místek 28: 28 (14:18)

Sestava SKP F-M: Pyško, Cáb, Coch – Stržínek 6, Šimek, Klaban 3, Gřešek, Bureš 1, Kocich 9/1, Žvak 2, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák 7. Trenér: Jiří Kekrt.

Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil. Sedmimetrové hody: 2:1. Diváci: 380.

autor: Jan Smekal

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

26.09.2018

Vloupání do kolárny
Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež pánského jízdního kola, ke kterému mělo dojít z pondělí na úterý tohoto týdne v jednom z domu na ulici J. Skupy ve Frýdku-Místku. Do domu neznámý pachatel měl vniknout přes plastové okno sklepních prostor, které se mu podařilo vypáčit. Poté, co se pachatel dostal do kolárny, z této odcizil červeno-bílo-černé kolo. Poškozené 44leté ženě tak svým jednáním způsobil škodu větší jak pět tisíc korun.

25.09.2018

Dopadena pachatelka krádeže kola
Vrchní inspektor z obvodního oddělení Třinec 25. září 2018 sdělil podezření z přečinu krádež třicetileté ženě z Třince. Ta, ač byla v minulosti za obdobnou majetkovou trestnou činnost odsouzena, přesto měla 25. srpna 2018 odcizit pánské horské jízdní kolo. Dvaceti čtyř letá žena přijela na kole k večerce v městské části Lyžbice v Třinci, zde opřela pánský bicykl, aniž by tento zabezpečila, pozdravila ženu, která seděla na lavičce a šla nakoupit. Tohoto využila žena, která seděla na lavičce, sedla na kolo a odjela neznámo kam. Policistům se operativní činnosti podařilo do měsíce dopadnout a ztotožnit pachatelku. Podezřelá třiceti letá žena se k činu doznala a jako důvod svého počínání uvedla, že v době skutku byla nezaměstnaná a potřebovala peníze. Kolo prodala za částku tisíc korun náhodnému muži. Peníze z prodeje použila pro svou potřebu.

20.09.2018

V restauracích i obchodech
Frýdeckomísteckým kriminalistům se podařilo objasnit sérii krádeží, kterých se měl dopustit 51letý muž z Frýdlantu nad Ostravicí. Těsně po spáchání posledního skutku byl muž zadržen hlídkou policistů. Z důvodu jeho stavu, kdy byl pod vlivem alkoholu, musel nejdříve vystřízlivět na záchytné stanici. Následující den 20. září 2018 policejní komisařka oddělení obecné kriminality ve Frýdku-Místku proti muži zahájila trestní stíhání pro přečin krádež, pro přečin krádež ve stádiu pokusu a pro přečin poškození cizí věci.

19.09.2018

Řídil vozidlo po požití alkoholu
Ve městě Třinec policisté včerejšího dne 19. září 2018 kolem jedenácté hodiny prováděli běžnou silniční kontrolu. Po zastavení vozidla značky KIA SORENTO muži zákona vyzvali 44letého muže, aby se podrobil odbornému měření na přítomnost alkoholu v dechu. Toto muž dobrovolně učinil a opakovaně mu bylo naměřeno téměř 1,5 promile. Řidiči byla zakázána další jízda, na místě mu byl zadržen řidičský průkaz a následně byl převezen na služebnu k dalším úkonům.

18.09.2018

Pachateli se nepodařilo s vozidlem odjet
Policisté z obvodního oddělení Frýdek-Místek pátrají po dosud neznámém pachateli, který se pokusil odcizit vozidlo značky Škoda Superb. Auto bylo zaparkované na parkovišti z jedné ulic ve Frýdku-Místku. Majitelka vozidlo řádně uzamkla v odpoledních hodinách 18. září 2018. Následující den po deváté hodině ranní ke svému vozidlu přišla a zjistila, že toto je poškozeno. Pachatel se měl dle dostupných informací dostat do uzamčeného vozidla tak, že vypáčil dveře a následně poškodil spínací skříňku, avšak krádež nedokonal a s vozidlem neodjel. Poškozené majitelce tak způsobil starosti zhruba za deset tisíc korun.