> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

FC Slovan Rosice - MFK FM

vloženo: 12.08.2019           komentářů: 0

V rámci 2. kola MSFL zajížděli Valcíři na hřiště nováčka z Rosic. A k vidění bylo tvrdé a nervózní utkání. Frýdek-Místek hrál od 57. minuty po vyloučení Moučky v početní výhodě. Využít ji však nedokázal, hosté naopak hrozili i v oslabení. Oba týmy se nakonec rozešly bez branek.

FC Slovan Rosice - MFK Frýdek-Místek
0:0

Komentář

Až na jednu výjimku poslal trenér Pulpit do utkání stejnou sestavu jako ve vítězném utkání proti Sigmě Olomouc. Mrkvičku nahradil v základní sestavě Skwarczek. Nováček z MSFL byl velmi houževnatým soupeřem a v nervózním, ostrém utkání si jako první vypracoval vážnější šanci. V 7. minutě se na přední tyči zjevil Drbal a Bárta musel poprvé předvést svůj brankářský um. Valcíři však rychle kontrovali, hlavička Skwarczeka z 11. minuty ovšem také gólová nebyla.

Souhrn šancí v první půli uzavřel Hýbl, jehož přímý kop z 25. minuty donutil Zádrapu k zákroku. Pak už se především žlutilo. Rosice v rozmezí několika minut posbíraly hned tři žluté karty, což pro ně mělo v druhé neblahé vyústění.

Úvod druhé půle patřil soupeři. Naštěstí se žádná z šancí neujala. V 50. minutě Černý z bezprostřední blízkosti přestřelil, v 54. minutě musel zasahovat Bárta. O chvíli později se ovšem situace změnila. Moučka zastavil rodící se brejk Frýdku za cenu žluté karty. Jelikož to pro něj byla druhá žlutá, znamenalo to odchod do sprch a přesilovku pro Lipinu.

Nějakou dobu to vypadalo, že početní výhoda by mohla Valcířům svědčit. Bohužel tomu tak úplně nebylo. Rosice oslabení nezlomilo. Naopak, byli to právě domácí, kteří měli obrovské šance jít do vedení. Naráželi však jednak na výtečného Bártu, a také na brankovou konstrukci. Ta zachránila svěřence trenéra Pulpita při obrovském závaru ze 70. minuty. Přesto mohla Lipina sebrat tři body. Utkání však patřilo obranám. V 85. minutě vychytal hlavičku Mozola Zádrapa. Duel tedy branky nenabídl, k vidění však bylo rovnou deset žlutých karet a jedna červená. Další utkání čeká Frýdek-Místek v rámci MOL Cupu ve středu v 17:00 v Novém Jičíně.

autor: MFK Frýdek-Místek

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

08.03.2019

Nadýchal přes dvě a půl promile
V pátek 8. března 2019 přistihli policisté z obvodního oddělení ve Frýdku-Místku silně opilého řidiče. Krátce před dvaadvacátou hodinou zastavili na ulici Pionýrů ve Frýdku-Místku osobní automobil značky Škoda Fabia, který řídil čtyřiatřicetiletý muž. Policisté ho během kontroly vyzvali k provedení dechové zkoušky na alkohol, při které postupně nadýchal hodnoty přesahující dvě a půl promile alkoholu v krvi. Policisté řidiče na místě zadrželi a převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

04.03.2019

S lupem utekl jen pár metrů
Policisté z obvodního oddělení Frýdku-Místku v současné době prověřují okolnosti ke krádeži mobilního telefonu. Tento měl být odcizen devětatřicetiletému muži, který v neděli kolem půl sedmé ráno seděl na lavičce na vlakovém nádraží ve Frýdku-Místku. Při čekání na svůj vlak muž usnul, čehož měl využít dvaadvacetiletý mladík, který si na lavičku přisedl. Následně měl z kapsy bundy vyndat poškozenému mobilní telefon a s tímto poté utéct. Muž se však probudil a za pachatelem se rozeběhl, aby mu vrátil odcizený mobilní telefon. Po chvilce ho dostihl. Svého telefonu se nevzdal jen tak, proto se o něj začali přetahovat až do doby, než se na místo dostavili muži zákona, kteří už pachatele na místě zadrželi.

03.03.2019

Měl řídit podnapilý
Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 40letý muž z Břeclavska. Včera v dopoledních hodinách řídil ve Frýdku-Místku osobní motorové vozidlo. Policisté, kteří automobil zastavili, při kontrole zjistili, že muž usedl za volant pod vlivem alkoholických nápojů – přístroj vykázal hodnotu blížící se 2,5 promile alkoholu v dechu. Policisté vedou ve věci zkrácené přípravné řízení.

30.01.2019

Trojice pachatelů nepohrdla
Na konci měsíce ledna 2019 bylo ve služebním obvodu Hnojník provedeno bezpečnostní opatření, které bylo zaměřeno na kontrolu a pohyb osob v daném teritoriu, a to z důvodu zvýšeného počtu nápadu trestné činnosti majetkového charakteru. K většině případů docházelo v noční době. Jednalo se jak o krádeže okolo domů, tak o vloupání do rodinných domů. Při jednom z vloupání byli podezřelí zadrženi. Pachatelé ze zahrad měli zcizovat volně odložené věci, jako jsou například staré kovové předměty, propanbutanové lahve či volně odložené disky s pneumatikami. Do této akce byli přizváni také policisté ze speciální pořádkové jednotky. Jejich činností byl monitoring a pohyb osob v okolí kriminogenních míst v jednotlivých obcích služebního obvodu Hnojník. Již první noc bezpečnostního opatření policisté ze speciální pořádkové jednotky zkontrolovali osádku osobního vozidla značky Fiat, ve kterém se nacházely tři osoby, žena ve věku dvaceti let a muži ve věku čtyřiadvaceti a pětadvaceti let. Následně byla provedena i kontrola vozidla, kde se v zavazadlovém prostoru nacházela mimo jiné i televize, DVD přehrávač či motorová pila. Mužům zákona se po krátké době podařilo od těchto osob zjistit, že před několika minutami se vloupali do rodinného domu v obci Střítěž. Na místo činu se dostavil i majitel domu, který následným ohledáním zjistil, že pachatelé měli odcizit kromě televize, DVD přehrávače a motorové pily i deodorant, ponožky, svíčky, zapalovač a spousty jiných osobních věcí.

26.09.2018

Vloupání do kolárny
Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež pánského jízdního kola, ke kterému mělo dojít z pondělí na úterý tohoto týdne v jednom z domu na ulici J. Skupy ve Frýdku-Místku. Do domu neznámý pachatel měl vniknout přes plastové okno sklepních prostor, které se mu podařilo vypáčit. Poté, co se pachatel dostal do kolárny, z této odcizil červeno-bílo-černé kolo. Poškozené 44leté ženě tak svým jednáním způsobil škodu větší jak pět tisíc korun.