FM noviny jsou informanm portlem okresu Frdek-Mstek. Na snahou je, abyste zde nalezli veker dleit informace z regionu Frdek-Mstek, Tinec, Jablunkov, Frdlant nad Ostravic, Frentt pod Radhotm, Bruperk, Studnka, Pbor, Kopivnice a pilehlch obc. Pehled firem, slueb, slevy, vprodeje, nabdky prce, soukrom inzerce zdarma, informace o kulturnch a sportovnch akcch. A tak diskuse bez cenzury o vem, co Vs trp.

  > > >   informace pro firmySluby portlu pro registrovan subjekty a firmy

  • Prezentace Va firmy na portlu FM noviny - www.fmnoviny.eu.

  • Vlastn katalogov list s informacemi a fotografiemi.

  • Speciln uivatelskou sekci obsahujc vloen nabdky aknch cen, nabdku zbo, slevovch akc, vprodej , upoutvek na nov zbo , sluby a to ve obsluhujete pomoc jednoduch administrace dky kter mete kdykoliv mnit veker daje o Va firm vetn fotografi.

  • Samozejmost je individuln a profesionln pstup , technick podpora, roziovn slueb portlu v zvislosti na novch trendech v oblasti internetu.

Chybte zde?


Chtli byste se stt registrovanm subjektem i firmou naeho internetovho portlu FM noviny - www.fmnoviny.eu? Nen nic jednoduho. Ve lze jednodue a pohodln vyeit elektronickou cestou, telefonicky, faxem nebo nvtvou naeho zstupce u Vs. V ppad jakchkoliv informac nebo Vmi projevenho zjmu o nae sluby ns prosm kontaktujte.

Nemte jet vlastn web?


Nemte jet vlastn webov strnky nebo s nimy nejste spokojeni? Nabzme Vm kompletn sluby v oblasti webu:
  • zajitn vhodn domny
  • hosting na naich vlastnch serverech napojench na pten st s 24/7 dohledem
  • tvorbu webovch prezentac od jednoduchch osobnch strnek a po sloit firemn weby, e-shopy a databzov aplikace
  • monost provzn Va prezentace s nam portlem pro automatick zobrazovn aktulnch informac nebo nabdek Va firmy
  • SEO optimalizaci Vaich souasnch webovch prezentac pro dosaen co nejlepch pozic ve vyhledvach
  • kompletn sprvu Vaich webovch prezentac
Sleva na registraci Va firmy na n portl me doshnout a 100% v zvislosti na objemu zakzky na tvorbu, pravu nebo sprvu Vaeho webu.  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

16.11.2017

Odcizil oplocení chránící proti vběhnutí
Dosud neznámý pachatel odcizil v době od 16. listopadu do 18. listopadu 2017 ze stavby probíhající kolem silnice I/56 bezpečnostní oplocení, které chrání vběhnutí zvěře na pozemní komunikaci. Oplocení zloděj odcizil ve směru na obec Ostravice, vedoucí kolem místní benzínové čerpací stanice. Zde na několika místech demontoval a následně odcizil třicet kusů plotových sloupků, přičemž poškodil i geotextílii, umístěnou pod oplocením.

08.11.2017

„Vlnovkou“ způsobil škodu
„Vlnovkou“ způsobil škodu čtyřicet tisíc korun Dosud neznámý pachatel poškrábal v době od 7. listopadu do 8. listopadu v obci Třinec na ulici Palackého zde zaparkované vozidlo Škoda Yeti. Na předních a zadních levých dveřích vytvořil škrábanec „dvojitou vlnovku“ v délce téměř jednoho metru, na zadním levém blatníku pak vytvořil dvojitou vlnovku v délce 70 cm.

08.11.2017

Boural pod vlivem
Policisté z dopravního inspektorátu Frýdek-Místek sdělili v těchto dnech podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky pětadvacetiletému řidiči, který dne 8. listopadu krátce po půlnoci havaroval mimo obec Palkovice se svým vozidel VW Golf do stromu. Podezřelý muž při jízdě od obce Frýdek-Místek na obec Palkovice pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy, v důsledku čehož při projíždění levotočivé zatáčky nezvládl řízení vozidla a narazil do stromu. Následně došlo k poškození vozidla a jeho požáru. Přivolaní policisté provedli u muže dechovou zkoušku, která prokázala při prvním měření 1,93 promile alkoholu v dechu, při druhém pak 1,83 promile.

05.11.2017

Ze stolu u volně přístupné zahrady
Ze stolu u volně přístupné zahrady odcizil odloženou peněženku O svou peněženku přišel šestadvacetiletý majitel, který si ji zanechal volně položenu na stole neoplocené zahrady v obci Morávka. Tuto i s celým jejím obsahem odcizil dosud neznámý pachatel v průběhu dopoledne dne 5. listopadu 2017. V peněžence se mimo finanční hotovost nacházely také osobní doklady jako je řidičský a občanský průkaz, platební karta a v neposlední řadě také mobilní telefon. Vlivem této krádeže byla majiteli způsobena skoro šesti tisícová škoda.

04.11.2017

A ještě jedna peněženka
Dne 4. listopadu 2017 v době od 12:00 hodin do 13:30 hodin byla z neuzamčené chatky zahrádkářské kolonie ve Frýdku-Místku odcizena nejen peněženka, ale také dámská kabelka. Tuto odcizil v nestřeženém okamžiku dosud neznámý pachatel, který do chatky vnikl a z vnitřních prostor odcizil dámskou kabelku i s peněženkou. Mezi odcizenými věcmi byly taktéž osobní doklady, finanční hotovost, platební karta a mobilní telefon. Škoda byla v tomto případě poškozenou dvaasedmdesátiletou majitelkou vyčíslena na částku skoro pět tisíc korun.