> > >   soukromá inzerce zdarma - Frýdek-Místek - sport. potřeby

sport. potřebyKlikněte pro zvětšení...
vloženo: 23.12.2016
Posilovací stroj
Posilovací stroj zn. Max Rocket Olprant Fitness pro posilování břišních svalů – horních, dolních i šikmých a zbavování se rychle přebytečných a nevzhledných tukových polštářů na břiše, což po vánocích je ideální cvičební nástroj. Jeho výhodou je, že je skládací, nenamáhá krční svaly. Vhodný pro začátečníky i pokročilé. Nepoužívaný. Mám je dva, druhý omylem jako dárek. Cena 400 Kč.
telefon: 776302914
email: stefekcosmos@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 03.10.2016
Lyžařské boty
vel.37-45 1000 Kč
telefon: 739849270
email: miraminar@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 13.11.2015
Lyže
Délky 142-170 cm
telefon: 739849270
email: miraminar@seznam.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 14.06.2015
ČCHI KUNG KURZY O PRÁZDNINÁCH V OSTRAVĚ
Čchi-kung prázdninové kurzy Ostrava - 2 měsíční kurz čínského tradičního zdravotního cvičení čchi kung v Ostravě od řervence do srpna a s možností pokračovat plynule v kurzu od září. Otevřený kurz s vysoce osobním přístupem v malé skupince v úzkém kruhu cvičenců budou probíhat každou středu od 17:30 do 18:30 v Ostravě-Svinově v blízkosti vlakového nádraží a Svinovských mostů v útulné menší cvičebně. Čchi-kung (Qi gong) posiluje duševní a tělesné zdraví. Na cvičení o prázdninách v Ostravě se naučíte sérii cviků a sestavy,které odstraní příznaky stresu, dojde ke zpomalení a prohloubení dýchání,upravení páteře,pomůže odstranit bolesti zad nebo pomůže snížit krevní tlak. Zdraví,harmonie,radost z pohybu a přátelské prostředí. INFO: www.ZENTAO.cz
telefon: 606582558
email: zentao@zentao.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 04.01.2015
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ V OSTRAVĚ - LEDEN 2015
TĚHOTENSKÉ CVIČENÍ - KURZY GRAVID TAICHI od ledna 2015: 3 měsíční kurz Gravid taichi těhotenského cvičení.Jedná se o bezpečné relaxační cvičení se zdravotními benefity pro budoucí maminky,které jsou v očekávání.Cvičíme v těsné blízkosti vlakového nádraží v Ostravě-Svinov a to každý pátek od 17:00. Cvičení v malé skupince v úzkém kruhu budoucích maminek s vysoce osobním přístupem ve výuce na kurzu.Omezený počet míst!!! INFO: www.ZenTao.cz
email: zentao@zentao.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 04.01.2015
NOVÉ KURZY ČCHI-KUNG V OSTRAVĚ LEDEN 2015
ČCHI-KUNG NOVÉ KURZY LEDEN 2015: nábor do otevřených kurzů čínského tradičního zdravotního cvičení Čchi-kung (Qi Gomg) v Ostravě-Centrum a v Ostravě-Svinov u vlakového nádraží). Cvičení v malé skupince v úzkém kruhu cvičenců s vysoce osobním přístupem ve výuce na kurzu.Omezený počet míst!!! INFO: www.ZenTao.cz
email: zentao@zentao.cz
Klikněte pro zvětšení...
vloženo: 04.01.2015
NOVÉ KURZY TAI-CHI V OSTRAVĚ LEDEN 2015
TAI-CHI KURZY LEDEN 2015: nábor do kurzu čínského tradičního rodinného stylu Chen Taiji v Ostravě (Centrum a Poruba).Cvičení v malé skupince v úzkém kruhu cvičenců s vysoce osobním přístupem ve výuce na kurzu.Omezený počet míst!!! INFO: www.ZenTao.cz
email: zentao@zentao.cz  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

19.09.2017

Vloupal se do stánku s květinami
Dosud neznámý pachatel se z pondělí na úterý vloupal ve Frýdku-Místku do květinového stánku, ze kterého odcizil patnáct kusů svíček na baterky a drobnou finanční hotovost. Dovnitř se dostal pravděpodobně skrze otvor v obložení, který si vytvořil dosud nezjištěným předmětem.

18.09.2017

Odcizil fenku i se štěňaty
Policisté z obvodního oddělení Palkovice se od úterka zabývají případem krádeže psů, ke které mělo dojít z pondělí na úterý v obci Palkovice. Zloděj majiteli odcizil ze chléva u rodinného domu fenku Německého trpasličího špice se dvěma štěňaty. Jejich hodnota byla vyčíslena na patnáct tisíc korun.

18.09.2017

Sjel na pastvinu a začal utíkat
Podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání bylo včerejšího dne sděleno padesátiletému muži z Jablunkovska. Ten měl v pondělí 18. září 2017 řídit vozidlo Mitsubishi v obci Návsí, kde si ho povšimla policejní hlídka jedoucí v protisměru. Zaujal je tím, že nebyl za jízdy připoután bezpečnostním pásem. Policisté se tak za tímto řidičem vydali a po krátké chvíli se jej pokusili předepsaným způsobem zastavit, a to za pomoci nápisu STOP. Řidič však na zákonné výzvy nereagoval a pokračoval v jízdě dále až k pastvině, kde vozidlo zastavil a dal se na útěk. Po zadržení muže bylo zjištěno, že vozidlo řídil, ač věděl, že mu byl Městským úřadem Jablunkov uložen zákaz řízení pro všechny skupiny v délce trvání čtrnácti měsíců. Odborným měřením bylo navíc zjištěno, že je muž ovlivněn alkoholem. Dechová zkouška prokázala při prvním měření 0,80 promile alkoholu v dechu, při dalším měření se hodnota mírně snížila.

14.09.2017

Podnapilý řidič ujížděl policejní hlídce
Řidič nákladního motorového vozidla značky Opel nedbal zákonných výzev policejní hlídky k zastavení vozidla a před zakročujícími policisty začal ujíždět. K pronásledování řidiče nákladního motorového vozidla došlo dne 14. září 2017 v nočních hodinách v obci Raškovice. Policisté jedenačtyřicetiletého řidiče začali pronásledovat v době, co na jejich výzvy k zastavení vozidla nereagoval a začal ujíždět směrem na obec Vyšní Lhoty. Ujíždějící řidič byl však hlídkou dostihnut a zastaven za pomocí policejního zátarasu v obci Skalice.

13.09.2017

Odcizila peněženku
V jedné z prodejen potravin ve Frýdku-Místku byla v odpoledních hodinách dne 13. září 2017 odcizena třiašedesátileté ženě dámská peněženka. O svou peněženku přišla v době, co si ji zákaznice prodejny měla odložit v oddělení ovoce a zeleniny. Žena tak přišla nejen o svou platební kartu, ale také o osobní doklady, finanční hotovost a stravenky za skoro tisíc korun.